2. ročník Běh upřímných srdcí

2. ročník Běh upřímných srdcí    

REGISTRACE MOŽNÁ NA MÍSTĚ OD 10:00 – již bez trička ve startovacím balíčku!

10:30 nesoutěžní běhy pro děti (registrace na místě od 10:00)
11:00 závod na 1 km (registrace na místě od 10:00)
11:30 hlavní závod na 5 km (registrace na místě od 10:00)

Zde si zkontrolujte registraci 2017

Tričko můžete získat na místě za příspěvek ve výši 250 Kč – i celá tato částka poputuje na pomoc dětem 🙂

jezero Milada, 2. 9. 2017 od 10:00

Minulý ročník běhu se mimořádně vydařil a měl velký ohlas, proto jsme se opět rozhodli v letošním roce pořádat další ročník Běhu upřímných srdcí. Pořádáním táto akce se opět pokusíme sehnat částku pro děti, které potřebují finanční pomoc na terapii, lázně i pomůcky, které by jim ulehčily život. Nadační fond v roce 2017 pomáhá Jonášovi (8), Šimůnkovi (8), Elišce (10) a Lucince (5). 
Pomoci můžete tím, že se zaregistrujete a pošlete finanční dar ve výši nejméně 250 Kč na transparentní účet 218164200/0600. Výtěžek z registrace půjde opět v plné výši na pomoc našim vybraným dětem.

Doprovodný program:

Těšit se můžete na den plný zábavy, sportu a her v krásném prostředí, na jezeře, které patří k největším a nejkrásnějším vodním plochám v našem regionu. Opět se setkáte s koníky a pejsky. Děti se mohou nechat ozdobit malůvkou na obličej, zahrát si hry a soutěžit o odměny a sladkosti. Nově jsme pro vás nachystali ukázku bojových umění a ultralight exhibici.

Trasy:

Máte možnost si opět vybrat z trasy dlouhé 5 kilometrů nebo 1 kilometr. Pro velký úspěch plánujeme také dětské běhy na krátké vzdálenosti, rozdělené dle věkových kategorií. Do dětských běhů bude možnost registrace na místě. Časomíru a tratě nám organizačně zajistí opět pan Hercík s kolegy z Primaběhy.cz.

Odměny:

Zajímavé ceny získají běžci a běžkyně pětikilometrového závodu, kteří se umístí na prvních místech. Jednou z hlavních cen bude vyhlídkový let s ultralehkým letounem, který nabídnul pan Kukačka, majitel firmy KELCOM Ústí n/L., pro děti budeme mít připravené sladkosti a dárky.

Poděkování:

Prvního ročníku v minulém roce se zúčastnilo více než 200 běžců z řad profesionálů, nadšenců i dětí. Budeme velmi rádi, pokud opět přijdete a vezmete i své známé. Všem sportovcům, kteří se zúčastnili, návštěvníkům i realizačnímu týmu velmi děkujeme, svou účastí pomohli a udělali dobrý skutek.

 

Kategorie běhů:

1 km – muži – registrace on-line předem do  29. 8. 2017 250 Kč POTÉ MOŽNOST REGISTRACE NA MÍSTĚ

1 km – ženy – registrace on-line předem do  29. 8. 2017 250 Kč POTÉ MOŽNOST REGISTRACE NA MÍSTĚ

5 km – muži – registrace on-line předem do  29. 8. 2017 250 Kč POTÉ MOŽNOST REGISTRACE NA MÍSTĚ

5 km – ženy – registrace on-line předem do  29. 8. 2017 250 Kč POTÉ MOŽNOST REGISTRACE NA MÍSTĚ

Dětské běhy – registrace na místě 100 Kč

 

Generální partner:

Partneři:

 

Jak se dostanete na Jezero Milada:

Busline – číslo linky 450, 454 a 458 ze zastávky Ústí nad Labem/Divadlo do zastávky Chabařovice/Hrbovice.
Spoje jedou v časech 8:36, 9:06, 10:06 a 10:36.

Otázky a odpovědi:

Chci přihlásit děti, jak to mám udělat a jakou vzdálenost poběží? Přihlásit děti máte možnost od 10:00 do 10:30. Jedná se o nesoutěžní běhy, děti se proběhnou, odnesou si nějakou památku. Proto nevypisujeme věkové kategorie, děti rozdělíme na místě do skupin podle toho, jak se přihlásí.

Jsem přihlášená/ý na běh na 1km nebo 5km a startovné mám uhrazené předem, do kdy a jak se mám registrovat na místě? V tomto případě přijdete k registračnímu místu pro Váš závod nejpozději 30 minut před startem, pořadatel Vás během několika vteřin odprezentuje, dostanete startovní balíček, čip a startovní číslo.

Jsem přihlášená/ý na běh na 1km nebo 5km, ale startovné jsem předem neuhradil, do kdy a jak se mám registrovat na místě? V tomto případě přijdete k registračnímu místu pro Váš závod nejpozději 30 minut před startem, pořadatel Vás požádá o předání příspěvku ve výši 250 Kč, během několika vteřin odprezentuje, dostanete startovní balíček, čip a startovní číslo.

Nejsem přihlášená/ý na běh na 1km nebo 5km, ale rád bych běžel, mohu se přihlásit na místě? Ano, samozřejmě. Nejpozději 30 minut před startem, I vy směřujte k ceduli „Přihlášky na místě“. Zde vyplníte přihlášku, uhradíte startovné a přejdete k vedlejšímu stolku s registracemi, kde dostanete startovní balíček, čip a startovní číslo.

Jaké kategorie budete vyhlašovat? S ohledem na charakter běhů se u běhů na 1 km a 5 km vyhlašují tři nejlepší muži a ženy v celkovém pořadí.

Kolik z mého startovného půjde na oba chlapce? Jednoduchá odpověď – 100%. Nejen Prima běhy, ale i další subjekty a osoby, které pro Vás celou akci připravují, dělají vše zdarma, takže veškeré prostředky skončí tam, kde jsou potřeba. Ostatně všechny finanční transakce můžete vidět na transparentním účtu nadačního fondu, odkaz najdete zde 218164200/0600.

Uběhnu to? Jasně, a když to neuběhnete, tak to proložíte chůzí. Je to sice závodní běh, poběží plno dobrých běžců, kteří běhají i jiné závody, ale také se na trať vydá plno těch, kteří běhají velmi rekreačně, popřípadě vůbec. Nemusíte se tedy určitě bát, že budete ve startovním poli působit nepatřičně.

Kam si mám připevnit čip? Stahovacím páskem, který obdržíte s čipem, si ho připevněte do tkaniček na botě. Při registraci obdržíte instrukce.