Běh

8. ročník

Běh upřímných srdcí

Letos se sejdeme na jezeře Milada v neděli 17. 9. 2023

Na 7. ročník běhu Upřímných srdcí se sešla opět spousta srdcařů a super lidí na správném místě. Obrovské díky patří samozřejmě i partnerům akce a všem, kteří podpořili na transparentní účet. Přímo na akci se vybralo 41 856 Kč, na transparentním účtu bylo 58 206,45 Kč a částu navýšil i příspěvek od společnosti Bohemia Faktoring, a.s. ve výši 10 000 Kč. Tím pádem byl loňský výtěžek běhu neuvěřitelných 110 062,45 Kč.

Kompletní fotogalerie od Tereza Malířová a výsledky naleznete v článku: https://www.hasicovo.cz/…/srdcem-7.-rocnik…

Komu budeme letos pomáhat? To brzy zjistíte na straně Aktuální pomoc | Nadační fond Upřímné srdce (uprimnesrdce.cz)

Jak jste již zvyklí, 100% vybrané částky putuje na pomoc a není tomu jinak ani u startovného, které jde celé na pomoc vybranému děcku.

BĚH

Již tradičně máte možnost vybrat si z tras dlouhých 1 kilometr nebo 5 kilometrů. Pro velký úspěch zopakujeme také dětské běhy. Dětské běhy – registrace na místě v den závodu

I letos náš čeká štafetový běh firem a organizací o pohár, který pro letošní rok dodá partner akce firma Edgewell, včetně dárkových košů pro první 3 týmy. Štafety jsou 3 členné a každý člen týmu běží okruh v délce 1 km. V registraci do štafetového běhu uveďte název Vašeho týmu a v roletce TRASA zvolte „3 km – kategorie štafeta firem“. Každý člen štafety se registruje samostatně. Finanční příspěvek je ve výši 300 Kč za každého člena štafety. A protože se loni naplnila skvělými lidmi z hasičského prostředí i speciální štafeta, dáme si jí letos znovu. Speciální je protože štafetu běží hasiči v zásahovém obleku včetně dýchacího přístroje. (3 vrstvý zásahový oblek, zásahová obuv, zásahová přilba – pro zásah ve vnitřních prostorech, a zásahové rukavice) – Stačí aby si každý člen štafety při registraci vybrat kategorii hasiči štafeta s aktivním DT (účast je na vlastní nebezpečí a pouze z vlastní technikou) Kategorii bude hodnocena samostatně pokud se sejde alespoň 5 štafet … Pohár a ceny pro nejlepší štafety dodá partner štafety webový portál www.hasicovo.cz

REGISTRACE ONLINE JE OTEVŘENA POUZE DO 14.9.2023 – po tomto datu bude možné se registrovat na místě do všech běhů s tím, že startovné se vhodí do kasiček na místě! (KASIČKY JSOU ZAPEČETĚNÉ A NENÍ MOŽNÉ PENÍZE VRACET PŘIPRAVTE SI PROSÍM PŘESNĚ)!

Časomíru a tratě nám organizačně opět zajistí pan Hercík s kolegy z Primaběhy.cz.

Výše registračních příspěvků je nově rozdělena i podle věku a pokud se Vám bude chtít poslat na pomoc dětem více, budeme rádi. Veškeré vybrané finanční příspěvky předáváme v plné výši!

Vzali jsme v potaz, že někteří běžci budou letos po sobotním půlmaratonu, tak pro letošek podstavil Pepa 5km trať opravdu na pohodu…

traťkategorievýše registračního příspěvku
dětský běhrozděleno na místě podle věku
bez měření času
registrace pouze na místě
50 Kč
1 kmdo 9 let včetně50 Kč
1 km10 let a více let (případně pro nesportovce)100 Kč
   
5 kmdo 14 let včetně150 Kč
5 km15 let a více250 Kč
   
3×1 kmštafeta firem a organizací o pohár Edgewell300 Kč/každý člen štafety
3×1 kmštafeta hasičů s aktivním DT o pohár Hasičovo300 Kč/každý člen štafety

Veškeré podrobnosti k registraci Vám budou zaslány mailem po odeslání formuláře. Číslo transparentního účtu pro zaslání finančního příspěvku je 218164200/0600.

Postavením se na start závodník prohlašuje, že je zdravotně způsobilý a běží na vlastní nebezpečí.

PŘEHLED REGISTRACÍ

Orientační harmonogram:

  • 13:30 Oficiální zahájení akce
  • 14:00 Štafety na 3 x 1 km o pohár firem a organizací
  • 14:40 Štafety na 3 x 1 km pro hasiče s aktivním DT
  • 15:10 Závod na 1 km
  • 15:30 Dětské nesoutěžní běhy
  • 16:00 Hlavní závod na 5 km
  • 16:45 Vyhlášení výsledků 1 km
  • 16:55 Vyhlášení štafety na 3 km
  • 17:00 Vyhlášení výsledků 5 km

Doprovodný program:

Doprovodný program se připravuje, ale už teď víme, že se můžete těšit na odpoledne s dobrou náladou plné her pro děti i dospělé.

Odměny:

Těšit se můžete na originální medaile, které budou připraveny pro nejlepší běžce tratí 1 a 5 km, dárkové koše a pro děti spoustu sladkostí.

Běhu Upřímných srdcí se účastní běžci z řad profesionálů, nadšenců i dětí. Budeme velmi rádi, pokud opět přijdete a vezmete i své známé. Všem sportovcům, kteří se zúčastní, návštěvníkům i realizačnímu týmu velmi děkujeme, že svou účastí pomůžete a uděláte dobrý skutek.

Událost na Facebooku ke sdílení ZDE

Děkujeme všem partnerům akce a dobrovolníkům :

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ